Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wkrótce rusza nabór wniosków o stypendia

Obrazek przedstawiający rodziców z dzieckiem podpisany "STYPENDIA"

W tym roku już po raz 19. warszawscy uczniowie i studenci mogą się ubiegać o Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Ostatni miesiąc roku szkolnego i akademickiego to najlepszy czas, aby zapoznać się z kryteriami ich przyznawania i zebrać dokumentację swoich osiągnięć. Wysokość stypendium wynosi od 500 do nawet 1500 zł miesięcznie.

Program stypendialny jest skierowany do uczniów szkół podstawowych (począwszy od ukończonej trzeciej klasy) i ponadpodstawowych oraz studentów uczących się w Warszawie.

O stypendium mogą się ubiegać uczniowie i studenci warszawskich szkół, jeśli:

  • osiągają dobre wyniki w nauce,
  • odnoszą sukcesy naukowe, sportowe, artystyczne albo angażują się w działania społeczne,
  • miesięczny dochód netto na jednego członka ich rodziny nie przekracza kwoty 2500 zł.

Nabór wniosków

  • dla uczniów – od 23 czerwca do 31 lipca 2023 r.
  • dla studentów – od 1 września do 10 października 2023 r.

Opublikowano 11.05.2023

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.