Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wkrótce rusza nabór wniosków o stypendia

Obrazek przedstawiający rodziców z dzieckiem podpisany "STYPENDIA"

W tym roku już po raz 19. warszawscy uczniowie i studenci mogą się ubiegać o Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Ostatni miesiąc roku szkolnego i akademickiego to najlepszy czas, aby zapoznać się z kryteriami ich przyznawania i zebrać dokumentację swoich osiągnięć. Wysokość stypendium wynosi od 500 do nawet 1500 zł miesięcznie.

Program stypendialny jest skierowany do uczniów szkół podstawowych (począwszy od ukończonej trzeciej klasy) i ponadpodstawowych oraz studentów uczących się w Warszawie.

O stypendium mogą się ubiegać uczniowie i studenci warszawskich szkół, jeśli:

  • osiągają dobre wyniki w nauce,
  • odnoszą sukcesy naukowe, sportowe, artystyczne albo angażują się w działania społeczne,
  • miesięczny dochód netto na jednego członka ich rodziny nie przekracza kwoty 2500 zł.

Nabór wniosków

  • dla uczniów – od 23 czerwca do 31 lipca 2023 r.
  • dla studentów – od 1 września do 10 października 2023 r.

Opublikowano 11.05.2023

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.