Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zakończyliśmy rekrutację dla uczniów

Uczniowie z warszawskich szkół podstawowych, gimnazjów i liceów już złożyli wnioski o stypendium. Teraz czekamy na studentów!

O stypendium m. st. Warszawy im. Jana Pawła II mogą się ubiegać uczniowie i studenci uczący się w Warszawie, którzy jednocześnie spełniają wymagane kryteria formalne (dochód do 1000 zł netto na osobę w domu, średnia ocen 4,0 – uczniowie i 3,5 studenci). Są to stypendia dla aktywnych, stąd najistotniejszym kryterium oceny jest jednak dodatkowe zaangażowanie przyszłych stypendystów. Osiągnięcia naukowe, sportowe czy artystyczne są wysoko oceniane przez komisję stypendialną podobnie jak regularny wolontariat. Warto od siebie wymagać! Co roku stypendia dostaje blisko 600 osób.

Wniosek o stypendium wypełnia się przez internet, a po jego zatwierdzeniu należy go wydrukować, podpisać  (wniosek osób niepełnoletnich powinien być podpisany przez ich rodziców albo prawnych opiekunów) i przesłać pocztą lub złożyć osobiście w Centrum Myśli Jana Pawła II.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszych stypendystów nie czekaj na ostatnią chwilę. Może się okazać, że nie zdążysz zgromadzić wymaganych dokumentów. Wnioski niekompletne i złożone po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego).

Szczegółowe informacje o stypendiach

formularz wniosku

Opublikowano 16.07.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.