Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Studencki Fajf Stypendystów

 
W niedzielę 3 czerwca, zaraz po Mszy św. Pokolenia JP2, odprawionej, jak zawsze, w pierwszą niedzielę miesiąca w Kościele Akademickim św. Anny, odbył się w dolnym kościele pożegnalny, studencki fajf stypendystów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.Stypendyści ochoczo przyjęli zaproszenie na zabawę, pomimo, że od kilku dni trwało już sesyjne szaleństwo… Przybyli pełni werwy i zapału, z myślą o czynnym wypoczynku i nabraniu sił ducha przed sesją egzaminacyjną.

Zanim rozpoczął się fajf, pracownicy Centrum Myśli Jana Pawła II, opiekujący się stypendystami, skierowali do nas słowo podziękowania oraz przedstawili najważniejsze plany, jakie podejmie Centrum w kolejnej edycji stypendiów. Nie zabrakło również pamiątkowej fotografii zgromadzonych osób. Następnie, zgodnie z polskim obyczajem, wszyscy ruszyli tanecznym krokiem w rytmie poloneza… Tak rozpoczęta zabawa trwała do późnych godzin wieczornych. Przy akompaniamencie porywającej muzyki, w salwach śmiechu, wśród dyskusji i rozmów o planach wakacyjnych, a co najważniejsze – przy rozgrzanym do czerwoności parkiecie – czas upływał niesamowicie szybko. Fajf, bez wątpienia, jeszcze mocniej zintegrował stypendystów, będąc okazją do wyśmienitej zabawy w fantastycznym towarzystwie!


Stypendyści chcieliby gorąco podziękować pracownikom Centrum za ich całoroczny wkład, zaangażowanie i zapał, jaki włożyli w pracę z młodymi ludźmi. Dzięki ich pracy i staraniom dane było młodym nie tylko lepiej poznać nauczanie naszego wielkiego rodaka – Ojca Świętego Jana Pawła II; jest to dla nich również naoczny przykład, jak można żyć, krocząc drogą wskazywaną przez Papieża, zachowując słowa, które wielokrotnie kierował właśnie do osób młodych.


Opublikowano 04.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.