Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Strefa JP2 – czas start!

Strefa JP2 zaprojektowana została jako tętniące życiem miejsce, które na czas przygotowań do kanonizacji Jana Pawła II, stanie się głównym ośrodkiem spotkań, debat i wydarzeń artystycznych. Zobaczcie program!

Oryginalny namiot ustawiony tuż przy Placu Zamkowym, w dniach od 15 do 27 kwietnia, pełnić będzie rolę centrum informacji papieskich. W godzinach

rannych i popołudniowych znajdzie się tu punkt startowy gry miejskiej „Do źródeł”. Popołudnia i wieczory, to czas zarezerwowany na ciekawe spotkania, debaty, filmy oraz koncerty.

plakat_rozkaladjazdy

Opublikowano 17.04.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.