Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Strefa JP2 – czas start!

Strefa JP2 zaprojektowana została jako tętniące życiem miejsce, które na czas przygotowań do kanonizacji Jana Pawła II, stanie się głównym ośrodkiem spotkań, debat i wydarzeń artystycznych. Zobaczcie program!

Oryginalny namiot ustawiony tuż przy Placu Zamkowym, w dniach od 15 do 27 kwietnia, pełnić będzie rolę centrum informacji papieskich. W godzinach

rannych i popołudniowych znajdzie się tu punkt startowy gry miejskiej „Do źródeł”. Popołudnia i wieczory, to czas zarezerwowany na ciekawe spotkania, debaty, filmy oraz koncerty.

plakat_rozkaladjazdy

Opublikowano 17.04.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.