Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Stołeczne-Społeczne – zagłosuj na 1Piętro!

1Piętro bierze udział w plebiscycie Stołeczne-Społeczne na nowe ciekawe miejsce w stolicy. Konkurujemy m.in. z Miastem Cypel i Lodami na patyku, dlatego zwycięstwo będzie możliwe tylko z pomocą Waszych głosów!

 


 

Już po raz trzeci serwis organizacji pozarządowych ngo.pl organizuje plebiscyt Stołeczne-Społeczne. Mieszkańcy Warszawy mogą wybierać swoje ulubione lokalizacje w dwóch kategoriach „nowe miejsce” oraz „miejsce z doświadczeniem” spośród 57 zgłoszonych przez internautów. 1Piętro startuje w kategorii „nowe miejsce” i konkuruje z Miastem Cypel, Lodami na patyku oraz Spin City Bemowo.

Głosy zbierane są do 12 grudnia 2012 roku poprzez stronę internetową. Każdy uczestnik może zagłosować tylko raz, więc zachęcamy wzięcia udziału i docenienia stołecznych inicjatyw społecznych.

Ogłoszenie wyników nastąpi 17 grudnia.

 

Link do głosowania: http://warszawa.ngo.pl/stoleczne-spoleczne

 

Opublikowano 29.11.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.