Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Stołeczne-Społeczne – zagłosuj na 1Piętro!

1Piętro bierze udział w plebiscycie Stołeczne-Społeczne na nowe ciekawe miejsce w stolicy. Konkurujemy m.in. z Miastem Cypel i Lodami na patyku, dlatego zwycięstwo będzie możliwe tylko z pomocą Waszych głosów!

 


 

Już po raz trzeci serwis organizacji pozarządowych ngo.pl organizuje plebiscyt Stołeczne-Społeczne. Mieszkańcy Warszawy mogą wybierać swoje ulubione lokalizacje w dwóch kategoriach „nowe miejsce” oraz „miejsce z doświadczeniem” spośród 57 zgłoszonych przez internautów. 1Piętro startuje w kategorii „nowe miejsce” i konkuruje z Miastem Cypel, Lodami na patyku oraz Spin City Bemowo.

Głosy zbierane są do 12 grudnia 2012 roku poprzez stronę internetową. Każdy uczestnik może zagłosować tylko raz, więc zachęcamy wzięcia udziału i docenienia stołecznych inicjatyw społecznych.

Ogłoszenie wyników nastąpi 17 grudnia.

 

Link do głosowania: http://warszawa.ngo.pl/stoleczne-spoleczne

 

Opublikowano 29.11.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 5 czerwca odbędzie się zamknięta debata ekspercka poświęcona rozumieniu sprawczości politycznej.
Wykorzystajcie nadchodzący czas na zapoznanie się z kryteriami przyznawania stypendiów. W tym miesiącu zapraszamy także na koncert naszego Chóru, wykłady oraz Dzień Stypendysty.
Poznawaj kino na leżakach i z międzykulturowej perspektywy! To unikalny w warszawskiej przestrzeni projekt integracji międzykulturowej poprzez sztukę filmową.
Festiwal Muzyka Pokoju Muzyka Wiary to przestrzeń dla twórców, którzy są otwarci na tradycje różnych kultur i religii. Obejmuje on koncerty i spotkania poświęcone wielokulturowości, tolerancji i wolności.