Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Stołeczne-Społeczne – zagłosuj na 1Piętro!

1Piętro bierze udział w plebiscycie Stołeczne-Społeczne na nowe ciekawe miejsce w stolicy. Konkurujemy m.in. z Miastem Cypel i Lodami na patyku, dlatego zwycięstwo będzie możliwe tylko z pomocą Waszych głosów!

 


 

Już po raz trzeci serwis organizacji pozarządowych ngo.pl organizuje plebiscyt Stołeczne-Społeczne. Mieszkańcy Warszawy mogą wybierać swoje ulubione lokalizacje w dwóch kategoriach „nowe miejsce” oraz „miejsce z doświadczeniem” spośród 57 zgłoszonych przez internautów. 1Piętro startuje w kategorii „nowe miejsce” i konkuruje z Miastem Cypel, Lodami na patyku oraz Spin City Bemowo.

Głosy zbierane są do 12 grudnia 2012 roku poprzez stronę internetową. Każdy uczestnik może zagłosować tylko raz, więc zachęcamy wzięcia udziału i docenienia stołecznych inicjatyw społecznych.

Ogłoszenie wyników nastąpi 17 grudnia.

 

Link do głosowania: http://warszawa.ngo.pl/stoleczne-spoleczne

 

Opublikowano 29.11.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.