Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Srebrny Dyplom dla Chóru Centrum

Z wielką radością informujemy, że Chór Centrum Myśli Jana Pawła II wyśpiewał Srebrny Dyplom na Ogólnopolskim Turnieju Chórów "Legnica Cantat 43".

 


 

 

 

 

Dodatkowo cieszy nas werdykt nieoficjalnego Jury festiwalu, które przyznało nam III miejsce.

 


 

Opublikowano 23.05.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.