Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

SPOTKANIE Z TIMO HÄMÄLÄINENEM

Jakie wyzwania czekają nas w kontekście wdrażania idei zrównoważonego rozwoju? W jakim kierunku mogą one rozwijać nasze społeczeństwo? Czy lub jak przekształca to  definicję osoby i jej zadania skoncentrowane na budowaniu dobra wspólnego?

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach JP2 Memorial Lectures z Timo Hämäläinenem, fińskim ekonomistą, pracownikiem SITRA (The Finnish Innovation Fund) – agencji zajmująca się wspieraniem międzynarodowej konkurencyjności gospodarki fińskiej. Autorem m.in.: „National Competitiveness and Economic Growth”, oraz „Social Innovations, Institutional Change and Economic Performacne”. Wykład na temat: „The Challenge of historical transformation, complexity and uncertainty: how can individuals, organizations and governments become more adaptive?” odbędzie się 9 kwietnia 2018 roku (poniedziałek) o godz. 18:00 w Centrum Myśli Jana Pawła II przy ul. Foksal 11 (1. piętro) w Warszawie.

Spotkanie moderuje prof. Tomasz Dołęgowski

Wykład z tłumaczeniem symultanicznym

Bardzo prosimy o potwierdzenie obecności do 6 kwietnia 2018 roku.

(nstaniszewska@centrumjp2.pl)

Na spotkanie zapraszają Centrum Myśli oraz Fundacja Konrada Adenauera.

Opublikowano 30.03.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.