Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkanie z Maciejem Rybińskim

 
14 marca gościem papieskich seminariów akademickich „Logos zaangażowany” był wybitny felietonista red. Maciej Rybiński. Ze swadą i poczuciem humoru opowiadał studentom o peerelowskiej i dzisiejszej „kuchni” dziennikarskiej, przybliżał rzeczywistość życia na emigracji, komentował bieżące wydarzenia w Polsce, a także odpowiadał na liczne, często dociekliwe, pytania. Wszystkim uczestnikom, a przede wszystkim naszemu gościowi serdecznie dziękujemy!


 

Opublikowano 04.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.