Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkanie z Maciejem Rybińskim

 
14 marca gościem papieskich seminariów akademickich „Logos zaangażowany” był wybitny felietonista red. Maciej Rybiński. Ze swadą i poczuciem humoru opowiadał studentom o peerelowskiej i dzisiejszej „kuchni” dziennikarskiej, przybliżał rzeczywistość życia na emigracji, komentował bieżące wydarzenia w Polsce, a także odpowiadał na liczne, często dociekliwe, pytania. Wszystkim uczestnikom, a przede wszystkim naszemu gościowi serdecznie dziękujemy!


 

Opublikowano 04.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.