Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkanie z ikoną – doświadczenie światła

Przed nami kolejne spotkanie dotyczące ikon. 14 listopada wraz z Igorem Wieremiejukiem i Elżbietą Jackowską-Kurek zastanowimy się nad fenomenem ikon, rolą ikonografa we współczesnym świecie, poznamy specyfikę jego pracy oraz metodologię nauczania. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 na 1Piętrze.

 


Igor Wieremiejuk – absolwent Policealnego Studium Ikonograficznego w Bielsku Podlaskim. W trakcie rozmowy przedstawi film i prezentację o szkole oraz jej absolwentach.

Elżbieta Jackowska-Kurek – ikonograf, współzałożycielka Studium Chrześcijańskiego Wschodu oraz Akademii Ikony działającej przy Muzeum Ikon w Warszawie, prowadzi Studium Ikonograficzne i Pracownię Ikon św. Andrzeja Apostoła.

Termin: 14 listopada 2012 roku
Godzina: 18.00
Miejsce: 1Piętro
Adres: ul. Foksal 11, Warszawa
 

Opublikowano 07.11.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.