Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkanie Pokolenia JPII, 3 VI 2007 r.

 

Informacja o spotkaniu Pokolenia Jana Pawła II, 3 czerwca 2007 r.


Stypendyści z Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie i Ośrodek Akademicki przy kościele św. Anny
zapraszają na uroczystą Mszę św. Pokolenia JP2, która zostanie odprawiona 3 czerwca 2007 roku o godz. 19.00 w kościele św. Anny. Przed mszą wykład wygłosi: red. Iwona Schymalla– prezenterka telewizyjna, dziennikarka i publicystka.


Iwona Schymalla jest jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnej Jedynki. Początkowo pracowała w Telewizji Edukacyjnej TVP, później została przeniesiona do działu oprawy TVP1 i pracowała jako prezenterka dnia.
Prowadziła relacje telewizyjne z wizyt papieskich- 1997, 1999, 2002 i 2006 r.
Obecnie prowadzi magazyn poranny Kawa czy herbata?, Lato z Jedynką, i program religijny Między ziemią a niebem. W roku 1998 otrzymała Wiktora Publiczności.

Temat wykładu: Moje spotkania z Janem Pawłem II.
Rozpoczęcie wykładu o godz. 17:15 w Sali Centralnej Biblioteki Rolniczej, ul. Krakowskie Przedmieście 66.

Podczas Mszy św. zaśpiewa Chór Centrum Myśli Jana Pawła II pod dyrekcją Zofii Sokołowskiej. Zapraszamy!

Opublikowano 04.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.