Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkanie Pokolenia JP2 w maju

 
Stypendyści z Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie

i

Ośrodek Akademicki przy kościele św. Anny

zapraszają na uroczystą Mszę Pokolenia JP2,
która zostanie odprawiona

13 maja 2007 roku o godz. 19.00 w kościele św. Anny.Przed mszą wykład wygłosi

red. Jacek Moskwa

– polski dziennikarz, watykanista, od 1990 roku akredytowany przy Stolicy Apostolskiej, członek Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Brał udział w licznych podróżach papieskich, napisał m.in. cztery książki o pontyfikacie Jana Pawła II, wydane po polsku i włosku (w tym bestseller Prorok i polityk). W 2002 roku był jednym z autorów rozważań i modlitw Drogi Krzyżowej celebrowanej pod przewodnictwem Papieża w rzymskim Koloseum.

A ponieważ 13 maja przypada 26. rocznica zamachu na życie Papieża, tematem wykładu będzie

Zamach na życie Jana Pawła II

Rozpoczęcie wykładu o godz. 17.15 w Sali Centralnej Biblioteki Rolniczej,

ul. Krakowskie Przedmieście 66.

Podczas mszy św. zaśpiewa
Chór Centrum Myśli Jana Pawła II
pod dyrekcją Zofii Sokołowskiej.

Zapraszamy!

Opublikowano 04.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.