Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkanie na zakończenie Papieskiej Szkoły Zimowej

 
We wtorek 13 marca w podziemiach akademika „Sarna” odbyło się spotkanie podsumowujące tegoroczną Papieską Szkołę Zimową, która odbywała się od 10 do 15 lutego tego roku. Podczas pokazu zdjęć z wyjazdu do Wierchomli uczestnicy przywoływali najciekawsze wydarzenia Szkoły, z uśmiechem na ustach dzielili się wciąż żywymi wspomnieniami swoich pierwszych kroków w „papieskim sporcie” (narciarstwie – rzecz jasna!), a także dyskutowali o nowych projektach przygotowywanych przez Centrum dla stypendystów Stypendium im. Jana Pawła II.

 

Wszystkim uczestnikom i organizatorom Papieskiej Szkoły Zimowej
DZIĘKUJEMY!!!

Opublikowano 04.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.