Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkanie na zakończenie Papieskiej Szkoły Zimowej

 
We wtorek 13 marca w podziemiach akademika „Sarna” odbyło się spotkanie podsumowujące tegoroczną Papieską Szkołę Zimową, która odbywała się od 10 do 15 lutego tego roku. Podczas pokazu zdjęć z wyjazdu do Wierchomli uczestnicy przywoływali najciekawsze wydarzenia Szkoły, z uśmiechem na ustach dzielili się wciąż żywymi wspomnieniami swoich pierwszych kroków w „papieskim sporcie” (narciarstwie – rzecz jasna!), a także dyskutowali o nowych projektach przygotowywanych przez Centrum dla stypendystów Stypendium im. Jana Pawła II.

 

Wszystkim uczestnikom i organizatorom Papieskiej Szkoły Zimowej
DZIĘKUJEMY!!!

Opublikowano 04.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.