Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkanie integracyjne dla studentów

Uwaga: Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na spotkanie.

Serdecznie zapraszamy Cię na spotkanie integracyjne dla stypendystów-studentów w formule online, na platformie Zoom, które odbędzie się 1 marca (wtorek) 2022 r. w godzinach 17:30-19:30.

Podczas spotkania opowiemy Wam o propozycjach dla studentów w ramach Programu Stypendialnego 2021/2022  (Zrealizuj Projekt oraz Inkubator Miłosierdzia) oraz innych projektach, a także zagramy w grę, dzięki której będziemy mieli okazję się poznać.

Bardzo prosimy, potwierdź swoją obecność do niedzieli 27  lutego br. włącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego załączonego poniżej.

Mamy nadzieję do zobaczenia!

Zespół działu stypendialno-edukacyjnego
Centrum Myśli Jana Pawła II

Opublikowano 18.02.2022

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.