Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkanie integracyjne dla studentów

Uwaga: Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na spotkanie.

Serdecznie zapraszamy Cię na spotkanie integracyjne dla stypendystów-studentów w formule online, na platformie Zoom, które odbędzie się 1 marca (wtorek) 2022 r. w godzinach 17:30-19:30.

Podczas spotkania opowiemy Wam o propozycjach dla studentów w ramach Programu Stypendialnego 2021/2022  (Zrealizuj Projekt oraz Inkubator Miłosierdzia) oraz innych projektach, a także zagramy w grę, dzięki której będziemy mieli okazję się poznać.

Bardzo prosimy, potwierdź swoją obecność do niedzieli 27  lutego br. włącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego załączonego poniżej.

Mamy nadzieję do zobaczenia!

Zespół działu stypendialno-edukacyjnego
Centrum Myśli Jana Pawła II

Opublikowano 18.02.2022

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.