Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkanie „Inkubatora Miłosierdzia” 4 marca

Wolontariusze „Inkubatora Miłosierdzia” zebrali się 4 marca, by wymienić się refleksjami na temat swojej pracy. Dzięki temu poznali różne rodzaje udzielania bezinteresownej pomocy. Spotkanie, które rozpoczęto projekcją filmu „Miasto wolontariuszy”, odbyło się w Domu Kultury „Śródmieście”.

 


 

 

Zapraszamy do przeczytania reportażu i obejrzenia zdjęć:
–>„Nowa wyobraźnia miłosierdzia” – IM w trosce o potrzebujących

 

 

 

 

Opublikowano 08.03.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.