Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkanie IM 2009

13 grudnia zebrało się ponad 40 osób, by wziąć udział w dwóch szkoleniach zorganizowanych przez Centrum Myśli Jana Pawła II.

Pierwsza grupa wolontariuszy współpracujących z dziećmi uczestniczyła w szkoleniu, które podzielono na dwie części: „Pedagogikę zabawy” oraz „Muzykę, ruch i taniec w pracy z małym dzieckiem, czyli tańce integracyjne”. Podczas warsztatów, które sprawiły dużo radości stypendystom, zaprezentowano wiele ciekawych technik pracy z dziećmi.

W drugiej grupie przeprowadzono ćwiczenia z komunikacji interpersonalnej. Prowadząca zajęcia psycholog radziła, jak aktywnie słuchać, wyrażać emocje i komunikować się z empatią. Forma warsztatowo-dyskusyjna pobudziła kreatywność i zaangażowanie uczestników. Podczas szkolenia wolontariusze uczyli się budowania dobrych relacji opartych na szacunku i szczerości.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: –> Galeria

Stypendyści podczas warsztatów.

foto

Opublikowano 21.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.