Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkania dla stypendystów

10 maja zainaugurowane zostały cykliczne spotkania informacyjno-warsztatowe dla uczniów i studentów otrzymujących stypendia im. Jana Pawła II. Na miejsce inauguracji działań na rzecz młodzieży wybrano Kościół św. Anny. Centrum zorganizowało dwa oddzielne spotkania – jedno dla młodzieży szkolnej, drugie dla studentów. Zebrane osoby poinformowano o bieżącej działalności Centrum, w tym o prowadzonych i przygotowywanych projektach, m.in. o papieskich letnich szkołach oraz organizowanym przez Centrum udziale stypendystów we Mszy św. w trakcie wizyty Benedykta XVI.


Grupa studencka zapoznana została dodatkowo z planem przygotowywanych dla nich warsztatów. Wszyscy uczestnicy tego spotkania zostali również zaproszeni do zaangażowania się w działalność jednej z tworzonych dla nich grup zainteresowań – dyskusyjnej, charytatywnej, dziennikarskiej, informatycznej, turystyczno-krajoznawczej, muzycznej. 

Spotkanie miało na celu rozpoczęcie regularnego cyklu spotkań informacyjnych i edukacyjnych dla otrzymujących stypendia im. Jana Pawła II. Wzięło w nim udział ok. 300 osób.

Opublikowano 02.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.