Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkania dla stypendystów

10 maja zainaugurowane zostały cykliczne spotkania informacyjno-warsztatowe dla uczniów i studentów otrzymujących stypendia im. Jana Pawła II. Na miejsce inauguracji działań na rzecz młodzieży wybrano Kościół św. Anny. Centrum zorganizowało dwa oddzielne spotkania – jedno dla młodzieży szkolnej, drugie dla studentów. Zebrane osoby poinformowano o bieżącej działalności Centrum, w tym o prowadzonych i przygotowywanych projektach, m.in. o papieskich letnich szkołach oraz organizowanym przez Centrum udziale stypendystów we Mszy św. w trakcie wizyty Benedykta XVI.


Grupa studencka zapoznana została dodatkowo z planem przygotowywanych dla nich warsztatów. Wszyscy uczestnicy tego spotkania zostali również zaproszeni do zaangażowania się w działalność jednej z tworzonych dla nich grup zainteresowań – dyskusyjnej, charytatywnej, dziennikarskiej, informatycznej, turystyczno-krajoznawczej, muzycznej. 

Spotkanie miało na celu rozpoczęcie regularnego cyklu spotkań informacyjnych i edukacyjnych dla otrzymujących stypendia im. Jana Pawła II. Wzięło w nim udział ok. 300 osób.

Opublikowano 02.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.