Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Sport i turystyka w życiu ks. Wojtyły

Za nami Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Ale kibice wiedzą, że to nie koniec emocji sportowych. Przed nami bowiem kolejne piękne chwile – trwają Igrzyska Olimpijskie. Jak należy rozumieć sport? Dla Jana Pawła II był to nie tylko wysiłek fizyczny, ale także zmaganie duchowe. Zachęcamy do wysłuchania relacji świadków na temat sportowej osobowości ks. Wojtyły.


 

 

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/sport2.flv’ splash=’/wp-content/uploads/2013/01/zaslepka_jp2.jpg’ ]

 

 

MEDIATEKA to archiwum medialne, które produkuje i gromadzi materiały multimedialne (filmowe dźwiękowe i prasowe) dotyczące życia i myśli Karola Wojtyły. Głównym projektem Mediateki dzisiaj jest nagrywanie filmowych wywiadów z osobami, które osobiście znały Karola Wojtyłę, a później Jana Pawła II.

Nagrane osoby
Indeks grup
Indeks miejsc


Zachęcamy do obejrzenia pozostałych dłuższych produkcji:
filmy Mediateki.

 

 

 

Opublikowano 07.08.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Chór został szczególnie doceniony przez jurorów za wykonanie klasycznego repertuaru cerkiewnego.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.