Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Specjalista ds. produkcji wydarzeń kulturalnych

Centrum Myśli Jana Pawła II, instytucja kultury m.st Warszawy, poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. produkcji wydarzeń kulturalnych

Zadania:

 1. Produkcja projektów kulturalnych i artystycznych takich jak: festiwale muzyczne i teatralne (m. in. Festiwal Nowe Epifanie, Festiwal Muzyka Wiary – Muzyka Pokoju), koncerty, debaty, wystawy, przeglądy filmowe, kampanie społeczne.
 2. Współtworzenie treści we wnioskach grantowych, tworzenie budżetów, negocjowanie umów z instytucjami oraz wykonawcami.
 3. Inne zadania związane z bieżącą działalnością instytucji: udział w spotkaniach, działania koncepcyjne, praca przy projektach kluczowych itp.

Warunki:

 1. Rodzaj umowy: umowa o pracę,
 2. Wynagrodzenie: stałe miesięczne oraz kwartalne premie uznaniowe i nagrody za wybitne osiągnięcia. Dostęp do świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
 3. Praca w młodym, dynamicznym zespole przy różnorodnych i ambitnych projektach.
 4. Możliwość wymiany doświadczeń z ciekawymi ludźmi oraz współpraca z wiodącymi instytucjami kultury.

Wymagania:

 1. Wyższe wykształcenie (kier. organizacja produkcji, teatrologia, kulturoznawstwo, filmoznawstwo, historia sztuki itp.)
 2. Doświadczenie w pracy przy produkcji projektów kulturalnych oraz współpracy z artystami (min. 2 lata).
 3. Zorientowanie w aktualnych trendach w kulturze: kinie, teatrze, muzyce, sztukach wizualnych itp.
 4. Elastyczność i umiejętność szybkiego zdobywania nowych umiejętności.
 5. Kreatywność, otwartość na nowe wyzwania.
 6. Umiejętność pracy pod presją czasu.
 7. Umiejętność pracy metodą projektową: tworzenie kosztorysów i zarządzanie budżetem, tworzenie harmonogramu projektu, praca w zespole projektowym.
 8. Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.
 9. Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
 10. Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel).

Dodatkowym atutem będą:

 1. Doświadczenie w pracy w teatrze lub instytucji kultury
 2. Umiejętność promocji wydarzeń kulturalnych
 3. Umiejętność obsługi prostych stron internetowych
 4. Doświadczenie w negocjacjach

Oferujemy

 1. Pracę w prężnie działającym, dynamicznie rozwijającym się i zaangażowanym zespole w oparciu o umowę o pracę;
 2. Przyjazną i motywującą atmosferę oraz dużą samodzielność w pracy;
 3. Postęp do szkoleń;
 4. Możliwość skorzystania z Funduszu Świadczeń Socjalnych;
 5. Pracę przy bardzo ciekawych projektach za zakresu kultury i edukacji.

Centrum Myśli Jana Pawła II to warszawska instytucja kultury, miejsce spotkań i dialogu, ośrodek, w którym przybliżane jest nauczanie papieża. Centrum działa w obszarze kultury, nauki, edukacji oraz budowania zaangażowanego i odpowiedzialnego społeczeństwa. Jest operatorem Stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II i organizatorem dwóch warszawskich festiwali: Nowe Epifanie oraz Muzyka Wiary – Muzyka Pokoju.  

Aplikacje z dopiskiem „Rekrutacja PRODUCENT”, zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy nadsyłać do dnia  18.08.2019 r.  na adres e-mail: rekrutacja@centrumjp2.pl

Prosimy o umieszczenie klauzuli

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym. Mogę wycofać zgodę w każdym momencie poprzez adres mailowy: iod@centrumjp2.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.”

Opublikowano 06.08.2019

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.