Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Solidarność w Inkubatorze

Wolontariusze Inkubatora Miłosierdzia spotkali się 24-go kwietnia aby porozmawiać o solidarności. W dyskusji przewodniczył dr Michał Łuczewski. Następnie jak to już jest naszym zwyczajem przekuliśmy słowa w czyn – wybraliśmy się na spacer, ale był to nietypowy sobotni spacer…


 

Przekonajcie się sami czytając reportaż o:

Inkubatorze… Solidarności – Jan Paweł II o solidarności

Opublikowano 23.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.