Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Obsługa social mediów Festiwalu Nowe Epifanie

Centrum Myśli Jana Pawła II – instytucja kultury m.st. Warszawy poszukuje kandydata lub kandydatki do pracy na stanowisku:

obsługa social mediów Festiwalu Nowe Epifanie

Festiwal Nowe Epifanie (wcześniej Gorzkie Żale) to wielkopostny intedryscyplinarny festiwal, który w tym roku odbędzie się już po raz dziesiąty. Ideą wydarzenia jest poszukiwanie „nowych epifanii piękna” w duchu Listu do artystów Jana Pawła II. W programie znajdują się spektakle teatralne, koncerty, wydarzenia kulinarne, pokazy filmowe, warsztaty dla dzieci.

Kogo poszukujemy?

 • pasjonatki lub pasjonata mediów społecznościowych – osoby posiadającej już pierwsze doświadczenie w obszarze zarządzania stroną na Facebooku;
 • studenta lub absolwenta kierunku humanistycznego: polonistyki, dziennikarstwa, komunikacji społecznej, public relations, marketingu, kulturoznawstwa;
 • osoby dyspozycyjnej co najmniej 3 dni w tygodniu;
 • samodzielnej, proaktywnej, zorganizowanej, posiadającej „lekkie pióro”.

Zainteresowanie światem kultury będzie dodatkowym atutem.

Jakie zadania chcemy Ci powierzyć?

 • wsparcie w realizowaniu planu komunikacji festiwalu Nowe Epifanie w mediach społecznościowych (głównie na Facebooku, ale także na Instagramie oraz na Twitterze);
 • zarządzanie wydarzeniami na Facebooku;
 • tworzenie tekstów do publikacji w mediach społecznościowych;
 • przygotowanie prostych materiałów graficznych do publikacji w internecie;
 • obecność na wybranych wydarzeniach festiwalowych oraz relacjonowanie ich na żywo.

Co oferujemy?

 • pracę na umowę-zlecenie w wymiarze minimum 3 dni tygodniowo w okresie od lutego do kwietnia 2019;
 • udział w realizacji prestiżowego projektu kulturalnego w uznanej instytucji kultury;
 • dużą dawkę know-how, którego nie poznasz w żadnej innej instytucji;
 • możliwość nauki pod okiem doświadczonych specjalistów;
 • pełną wyzwań pracę w zgranym zespole.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy nadsyłać do dnia 30.11.2018 na adres e-mail: rekrutacjadk@centrumjp2.pl z dopiskiem SOCIAL MEDIA NOWE EPIFANIE.

Aplikując na wolne stanowiska pracy w Centrum Myśli Jana Pawła II zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie Pana/Pani danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych do celów rekrutacji, prosimy o umieszczenie następujących klauzul zgody w dokumentach rekrutacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym. Mogę wycofać zgodę w każdym momencie poprzez adres mailowy: iod@centrumjp2.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Mogę wycofać zgodę w każdym momencie poprzez adres mailowy iod@centrumjp2.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność

Opublikowano 25.10.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.