Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Obsługa social mediów Festiwalu Nowe Epifanie

Centrum Myśli Jana Pawła II – instytucja kultury m.st. Warszawy poszukuje kandydata lub kandydatki do pracy na stanowisku:

obsługa social mediów Festiwalu Nowe Epifanie

Festiwal Nowe Epifanie (wcześniej Gorzkie Żale) to wielkopostny intedryscyplinarny festiwal, który w tym roku odbędzie się już po raz dziesiąty. Ideą wydarzenia jest poszukiwanie „nowych epifanii piękna” w duchu Listu do artystów Jana Pawła II. W programie znajdują się spektakle teatralne, koncerty, wydarzenia kulinarne, pokazy filmowe, warsztaty dla dzieci.

Kogo poszukujemy?

 • pasjonatki lub pasjonata mediów społecznościowych – osoby posiadającej już pierwsze doświadczenie w obszarze zarządzania stroną na Facebooku;
 • studenta lub absolwenta kierunku humanistycznego: polonistyki, dziennikarstwa, komunikacji społecznej, public relations, marketingu, kulturoznawstwa;
 • osoby dyspozycyjnej co najmniej 3 dni w tygodniu;
 • samodzielnej, proaktywnej, zorganizowanej, posiadającej „lekkie pióro”.

Zainteresowanie światem kultury będzie dodatkowym atutem.

Jakie zadania chcemy Ci powierzyć?

 • wsparcie w realizowaniu planu komunikacji festiwalu Nowe Epifanie w mediach społecznościowych (głównie na Facebooku, ale także na Instagramie oraz na Twitterze);
 • zarządzanie wydarzeniami na Facebooku;
 • tworzenie tekstów do publikacji w mediach społecznościowych;
 • przygotowanie prostych materiałów graficznych do publikacji w internecie;
 • obecność na wybranych wydarzeniach festiwalowych oraz relacjonowanie ich na żywo.

Co oferujemy?

 • pracę na umowę-zlecenie w wymiarze minimum 3 dni tygodniowo w okresie od lutego do kwietnia 2019;
 • udział w realizacji prestiżowego projektu kulturalnego w uznanej instytucji kultury;
 • dużą dawkę know-how, którego nie poznasz w żadnej innej instytucji;
 • możliwość nauki pod okiem doświadczonych specjalistów;
 • pełną wyzwań pracę w zgranym zespole.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy nadsyłać do dnia 30.11.2018 na adres e-mail: rekrutacjadk@centrumjp2.pl z dopiskiem SOCIAL MEDIA NOWE EPIFANIE.

Aplikując na wolne stanowiska pracy w Centrum Myśli Jana Pawła II zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie Pana/Pani danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych do celów rekrutacji, prosimy o umieszczenie następujących klauzul zgody w dokumentach rekrutacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym. Mogę wycofać zgodę w każdym momencie poprzez adres mailowy: iod@centrumjp2.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Mogę wycofać zgodę w każdym momencie poprzez adres mailowy iod@centrumjp2.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność

Opublikowano 25.10.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 5 czerwca odbędzie się zamknięta debata ekspercka poświęcona rozumieniu sprawczości politycznej.
Wykorzystajcie nadchodzący czas na zapoznanie się z kryteriami przyznawania stypendiów. W tym miesiącu zapraszamy także na koncert naszego Chóru, wykłady oraz Dzień Stypendysty.
Poznawaj kino na leżakach i z międzykulturowej perspektywy! To unikalny w warszawskiej przestrzeni projekt integracji międzykulturowej poprzez sztukę filmową.
Festiwal Muzyka Pokoju Muzyka Wiary to przestrzeń dla twórców, którzy są otwarci na tradycje różnych kultur i religii. Obejmuje on koncerty i spotkania poświęcone wielokulturowości, tolerancji i wolności.