Serwisantka

Dorota z gr. to dar Boży i tego będę się trzymać!

“CO MASZ ZROBIĆ JUTRO ZRÓB DZIŚ”

To co mnie napędza, co jest moim paliwem to MIŁOŚĆ, codzienny uśmiech i optymizm. Dziś wiem, że szczęścia jest wokół Nas mnóstwo. Problem ludzi polega na tym, iż nie umieją go dostrzegać! Swój optymizm i radość życia zawdzięczam mojej wspaniałej rodzinie, która karmi mnie miłością przez całe życie.

Dorota Ambrożewicz – studentka IV roku Pedagogiki resocjalizacyjnej w Instytucie Pedagogiki im. Jana Bosko UKSW. Przez 5 lat aktorka Amatorskiej Grupy Teatralnej Dziecięco- Młodzieżowej “Skene”. Od 2003 czynnie związana z radiem, jako dziennikarz, reporter, serwisant oraz prezenter. Bardzo dobrze czuje sie też jako konfenansjer. Ostatnio w Centrum Myśli JP2 prowadziła galę rozstrzygnięcia konkursu VOLO PAPALE. Już drugi raz uczestniczy w warsztatach dziennikarskich prowadzonych przez red. Marka Zająca – LOGOS ZAANGAŻOWANY.

Ubiegłoroczną Papieską Szkołę Zimową wspominana z sentymentem “Wspaniałe miejsce, wspaniali ludzie, inny świat.” Dla rozruszania się uwielbia: taniec nowoczesny, snowboard, podróże…

Od 2001 związana z wolontariatem szpitalnym oraz z dziećmi niepełnosprawnymi. “Wolontariat uczy pokory, pomoc potrzebującym uczy życia w społeczeństwie. Dla mnie to niezbędny etap życia, którego powiniem doświadczyć każdy młody człowiek.”

Całe życie to droga ku doskonałości w każdej sferze naszego życia. Tak jak podkreślał Jan Paweł II “Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali.”

[nggallery id=185]

Dodano: