Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Serwisantka

Dorota z gr. to dar Boży i tego będę się trzymać!

„CO MASZ ZROBIĆ JUTRO ZRÓB DZIŚ”

To co mnie napędza, co jest moim paliwem to MIŁOŚĆ, codzienny uśmiech i optymizm. Dziś wiem, że szczęścia jest wokół Nas mnóstwo. Problem ludzi polega na tym, iż nie umieją go dostrzegać! Swój optymizm i radość życia zawdzięczam mojej wspaniałej rodzinie, która karmi mnie miłością przez całe życie.

Dorota Ambrożewicz – studentka IV roku Pedagogiki resocjalizacyjnej w Instytucie Pedagogiki im. Jana Bosko UKSW. Przez 5 lat aktorka Amatorskiej Grupy Teatralnej Dziecięco- Młodzieżowej „Skene”. Od 2003 czynnie związana z radiem, jako dziennikarz, reporter, serwisant oraz prezenter. Bardzo dobrze czuje sie też jako konfenansjer. Ostatnio w Centrum Myśli JP2 prowadziła galę rozstrzygnięcia konkursu VOLO PAPALE. Już drugi raz uczestniczy w warsztatach dziennikarskich prowadzonych przez red. Marka Zająca – LOGOS ZAANGAŻOWANY.

Ubiegłoroczną Papieską Szkołę Zimową wspominana z sentymentem „Wspaniałe miejsce, wspaniali ludzie, inny świat.” Dla rozruszania się uwielbia: taniec nowoczesny, snowboard, podróże…

Od 2001 związana z wolontariatem szpitalnym oraz z dziećmi niepełnosprawnymi. „Wolontariat uczy pokory, pomoc potrzebującym uczy życia w społeczeństwie. Dla mnie to niezbędny etap życia, którego powiniem doświadczyć każdy młody człowiek.”

Całe życie to droga ku doskonałości w każdej sferze naszego życia. Tak jak podkreślał Jan Paweł II „Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali.”

[nggallery id=185]

Opublikowano 25.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.