Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Serwisantka

Dorota z gr. to dar Boży i tego będę się trzymać!

„CO MASZ ZROBIĆ JUTRO ZRÓB DZIŚ”

To co mnie napędza, co jest moim paliwem to MIŁOŚĆ, codzienny uśmiech i optymizm. Dziś wiem, że szczęścia jest wokół Nas mnóstwo. Problem ludzi polega na tym, iż nie umieją go dostrzegać! Swój optymizm i radość życia zawdzięczam mojej wspaniałej rodzinie, która karmi mnie miłością przez całe życie.

Dorota Ambrożewicz – studentka IV roku Pedagogiki resocjalizacyjnej w Instytucie Pedagogiki im. Jana Bosko UKSW. Przez 5 lat aktorka Amatorskiej Grupy Teatralnej Dziecięco- Młodzieżowej „Skene”. Od 2003 czynnie związana z radiem, jako dziennikarz, reporter, serwisant oraz prezenter. Bardzo dobrze czuje sie też jako konfenansjer. Ostatnio w Centrum Myśli JP2 prowadziła galę rozstrzygnięcia konkursu VOLO PAPALE. Już drugi raz uczestniczy w warsztatach dziennikarskich prowadzonych przez red. Marka Zająca – LOGOS ZAANGAŻOWANY.

Ubiegłoroczną Papieską Szkołę Zimową wspominana z sentymentem „Wspaniałe miejsce, wspaniali ludzie, inny świat.” Dla rozruszania się uwielbia: taniec nowoczesny, snowboard, podróże…

Od 2001 związana z wolontariatem szpitalnym oraz z dziećmi niepełnosprawnymi. „Wolontariat uczy pokory, pomoc potrzebującym uczy życia w społeczeństwie. Dla mnie to niezbędny etap życia, którego powiniem doświadczyć każdy młody człowiek.”

Całe życie to droga ku doskonałości w każdej sferze naszego życia. Tak jak podkreślał Jan Paweł II „Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali.”

[nggallery id=185]

Opublikowano 25.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.