Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Sektor dla osób niepełnosprawnych ruchowo

Podczas uroczystości z okazji rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II w dniu 2 kwietnia 2006 roku m.st. Warszawa przygotowało na Pl. Piłsudskiego sektor dla osób niepełnosprawnych ruchowo.
Wejście do sektora dla osób niepełnosprawnych usytuowane będzie u zbiegu ul. Ossolińskich i Moliera. Czynne będzie od godz. 17.30.

Opublikowano 03.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.
Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.