Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Scena Plasyczna KUL i Leszek Mądzik

W nadchodzący weekend kolejna odsłona "Gorzkich Żalów Projektu – 2008". W sobotę i niedzielę o g.19 legendarny teatr z Lublina zaprezentuje swój ostatni spektakl pt. "Bruzda".


 

Dodatkowo w niedzielę o godzinie 16 -tej rozmowę z twórcą teatru, reżyserem i scenografem Leszkiem Mądzikiem poprowadzi Marek Pasieczny.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

[więcej]

 

rezerwacja biletów i wejściówek: tel. 22-339 07 60, 22-339 06 08

Opublikowano 27.02.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Wykorzystajcie nadchodzący czas na zapoznanie się z kryteriami przyznawania stypendiów. W tym miesiącu zapraszamy także na koncert naszego Chóru, wykłady oraz Dzień Stypendysty.
Poznawaj kino na leżakach i z międzykulturowej perspektywy! To unikalny w warszawskiej przestrzeni projekt integracji międzykulturowej poprzez sztukę filmową.
Festiwal Muzyka Pokoju Muzyka Wiary to przestrzeń dla twórców, którzy są otwarci na tradycje różnych kultur i religii. Obejmuje on koncerty i spotkania poświęcone wielokulturowości, tolerancji i wolności.
Centrum Myśli Jana Pawła II wspiera współpracę m.st. Warszawy z organizacjami wyznaniowymi różnych religii i denominacji. Co roku organizujemy spotkanie przedstawicieli mniejszości religijnych z Prezydentem m.st. Warszawy.