Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Scena Plasyczna KUL i Leszek Mądzik

W nadchodzący weekend kolejna odsłona "Gorzkich Żalów Projektu – 2008". W sobotę i niedzielę o g.19 legendarny teatr z Lublina zaprezentuje swój ostatni spektakl pt. "Bruzda".


 

Dodatkowo w niedzielę o godzinie 16 -tej rozmowę z twórcą teatru, reżyserem i scenografem Leszkiem Mądzikiem poprowadzi Marek Pasieczny.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

[więcej]

 

rezerwacja biletów i wejściówek: tel. 22-339 07 60, 22-339 06 08

Opublikowano 27.02.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.