Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Scena Plasyczna KUL i Leszek Mądzik

W nadchodzący weekend kolejna odsłona "Gorzkich Żalów Projektu – 2008". W sobotę i niedzielę o g.19 legendarny teatr z Lublina zaprezentuje swój ostatni spektakl pt. "Bruzda".


 

Dodatkowo w niedzielę o godzinie 16 -tej rozmowę z twórcą teatru, reżyserem i scenografem Leszkiem Mądzikiem poprowadzi Marek Pasieczny.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

[więcej]

 

rezerwacja biletów i wejściówek: tel. 22-339 07 60, 22-339 06 08

Opublikowano 27.02.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.