Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Rusza konkurs fotograficzny „W cieniu Krzyża”

Rozpoczęlismy kolejny konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami!


 

 

Głównym celem konkursu "W cieniu Krzyża" jest zebranie zdjęć upamiętniających wydarzenia na pl. Zwycięstwa / pl. Piłsudskiego

w Warszawie, które były związane z osobą Jana Pawła II. W sposób szczególny zależy nam na zdjęciach uwzględniających symbol krzyża, który w różnych postaciach pojawiał się na placu na przestrzeni lat 1979-2005.

 

Nadesłane zdjęcia zostaną wykorzystane w realizowanej przez Centrum wystawie pokonkursowej na pl. Piłsudskiego, która planowna jest na

2 czerwca 2008 roku.

 

Nie zwlekaj! Już dziś pokaż nam "swoją" historię!

Prace można nadsyłać do 30 marca 2008 roku.

 

Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć tutaj.

 

ZAPRASZAMY !

 

 

 

Opublikowano 19.02.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.