Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Rozpoczynamy rekrutację na semestr letni programu Karol Wojtyła Fellowship!

Drodzy studenci i doktoranci,
po raz kolejny pragniemy Was zaprosić do wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie Karol Wojtyła Fellowship. KWF to cykl zamkniętych seminariów, naukowego tutoringu. Wybitni naukowcy wraz ze studentami podejmują namysł nad współczesnymi problemami. Część proponowanych seminariów ma charakter badawczy – ich uczestnicy tworzą zespół, opracowujący w ciągu roku akademickiego wybraną tematykę. W seminariach uczestniczą studenci, doktoranci i wszyscy zainteresowani. Małe grupy i indywidualne podejście wykładowców do studentów dają możliwość nauki w relacji mistrz-uczeń.

Aktualną rekrutację prowadzimy do 25 lutego. Obejmuje ona nabór na trzy nowe seminaria mające rozpocząć się w nadchodzącym semestrze letnim, takie jak:

PAPIESKA DYPLOMACJA
prowadzącaprof. Hanna Suchocka  

HUOELLEBECQ I CHRYSTUS
prowadzącydr Marcin Darmas

ŚWIĘTOŚĆ W CZASACH OBOJĘTNOŚCI
prowadzący: prof. Zbigniew Mikołejko i ks. prof. Jan Sochoń

oraz nabór uzupełniający do trwających już w semestrze zimowym seminariów, takich jak:

Filozofia dialogu – inspiracje chrześcijańskie
prowadząca: dr Anna Karoń-Ostrowska

Social Sciences and Theology
prowadzącydr Michał Łuczewski

Humanizing Management
prowadzącyprof. John-Christopher Spender i dr Paulina Bednarz-Łuczewska

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT POWYŻSZYCH SEMINARIÓW WRAZ Z KARTAMI ZGŁOSZENIOWYMI ODNAJDĄ PAŃSTWO TUTAJ

Opublikowano 03.02.2015

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.