Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Rozpoczynamy konkurs „JP2 – wiem i znam”!

„JP2 – wiem i znam” to konkurs dla uczniów warszawskich szkół ponadgimnazjalnych. Celem turnieju jest popularyzacja nauczania Jana Pawła II wśród młodzieży oraz zachęcenie młodych osób do aktywnego angażowania się w sprawy społeczne poprzez kształtowanie w nich umiejętności pisania i realizacji projektów społecznych.


 

Tematem trzeciej już edycji jest „I pielgrzymka Jana Pawła II do Polski – historia i nauczanie”.

 

Szczegóły

Opublikowano 06.11.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.