Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Rozpoczynamy konkurs „JP2 – wiem i znam”!

„JP2 – wiem i znam” to konkurs dla uczniów warszawskich szkół ponadgimnazjalnych. Celem turnieju jest popularyzacja nauczania Jana Pawła II wśród młodzieży oraz zachęcenie młodych osób do aktywnego angażowania się w sprawy społeczne poprzez kształtowanie w nich umiejętności pisania i realizacji projektów społecznych.


 

Tematem trzeciej już edycji jest „I pielgrzymka Jana Pawła II do Polski – historia i nauczanie”.

 

Szczegóły

Opublikowano 06.11.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.