Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Relacja z Mauritiusa

Oto materiał informacyjny, który przygotowała Telewizja Mauritius z okazji wizyty ekipy dziennikarskiej Mediateki Centrum Myśli Jana Pawła II w tym kraju:

 

 

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/mauritiustv.flv’ splash=’/wp-content/uploads/2013/01/zaslepka_jp2.jpg’]

 

 

Przeczytaj także relację z wyprawy na Mauritius, gdzie nagrywaliśmy świadków i organizatorów pielgrzymki Jana Pawła II w 1989 roku. Relację przygotowała Agnieszka Kieniewicz, która prowadziła wywiady dla Mediateki na Mauritiusie:

 

1. Jeśli interesują Cię informacje o Mauritiusie: zobacz.

 

2. Jeśli chcesz zapoznać się z problematyką, jaką poruszał Jan Paweł II podczas wizyty na wyspie: zobacz.

 

3. Możesz też zapoznać się z programem papieskiej wizyty: zobacz.

Opublikowano 16.07.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.