Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Relacja z Mauritiusa

Oto materiał informacyjny, który przygotowała Telewizja Mauritius z okazji wizyty ekipy dziennikarskiej Mediateki Centrum Myśli Jana Pawła II w tym kraju:

 

 

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/mauritiustv.flv’ splash=’/wp-content/uploads/2013/01/zaslepka_jp2.jpg’]

 

 

Przeczytaj także relację z wyprawy na Mauritius, gdzie nagrywaliśmy świadków i organizatorów pielgrzymki Jana Pawła II w 1989 roku. Relację przygotowała Agnieszka Kieniewicz, która prowadziła wywiady dla Mediateki na Mauritiusie:

 

1. Jeśli interesują Cię informacje o Mauritiusie: zobacz.

 

2. Jeśli chcesz zapoznać się z problematyką, jaką poruszał Jan Paweł II podczas wizyty na wyspie: zobacz.

 

3. Możesz też zapoznać się z programem papieskiej wizyty: zobacz.

Opublikowano 16.07.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.