Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Relacja z koncertu Totus Tuus

 

Z okazji 31. rocznicy wyboru papieża Jana Pawła II 16 października 2009 r. w Bazylice Archikatedralnej w Warszawie odbył się koncert Totus Tuus w wykonaniu chóru Centrum Myśli Jana Pawła II.

 
Koncertem z okazji 31. rocznicy wyboru Jana Pawła II organizatorzy chcieli przypomnieć rolę Matki Bożej w życiu i pontyfikacie Papieża Polaka. Wśród utworów maryjnych w wykonaniu chóru Centrum Myśli Jana Pawła II usłyszeć można było m.in.: Bogurodzicę, Ave Maria (J. Arcadelt), Mater Dei (B. Przybylski), Zdrowaś Mario (M. Bembinow), Totus Tuus (H.M. Górecki). Utwory przeplatane były fragmentami przemówień i homilii Jana Pawła II. Koncert zakończył Apel Jasnogórski.
 

 

 

 

 

 

 

fot. Marzena Michałek

 

Opublikowano 19.10.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.