Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Rekrutacja do programu Liderzy PAFW

Trwa nabór do Programu Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności! Zgłoszenia można wysyłać do 26 marca 2012 roku.


 

 

Program skierowany jest dla osób, które zmieniają świat na lepsze: wskrzeszają wiejskie biblioteki , odnawiają świetlice, znajdują pieniądze na szkolną pracownię komputerową czy renowację zaniedbanego kościoła, tworzą przedszkola integracyjne, zakładają orkiestry i zespoły ludowe.

Program powstał dla ludzi, którzy mają odwagę brać sprawy w swoje ręcę.

 

Informacje na temat projektu są dostępne na stronie: www.liderzy.pl.
 

 

Opublikowano 28.02.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.