Raport z realizacji wystawy „Karol Wojtyła. Narodziny”

  Nazwa Instytucji:

  NIP:

  Adres e-mail:

  Numer telefonu:

  Data rozpoczęcia ekspozycji:

  Data zakończenia ekspozycji:

  Liczba odbiorców:

  Liczba przekazanych zdjęć dokumentujących ekspozycję:

  Pliki jpg ze zdjęciami jak najlepszej jakości prosimy nazwać wg schematu: NAZWA MIEJSCOWOŚCI_SKRÓCONA NAZWA INSTYTUCJI_liczba porządkowa zdjęcia (np. KOLUSZKI_Parafia_1, KOLUSZKI_Parafia_1)] i dołączyć do wypełnionej ankiety.

  Załączony plik:
  Załączony plik:
  Załączony plik:
  Załączony plik:
  Załączony plik:

  Linki do komunikatów promujących wystawę (artykuły na www, w mediach społecznościowych, ogłoszenia na portalach etc.):

  * Informujemy iż Państwa dane osobowe zbierane są wyłącznie w celu przedstawienia Państwu oferty Centrum Myśli Jana Pawła II, na podstawie Państwa zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Administratorem danych jest Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie (00-372), ul. Foksal 11. Dane będą przetwarzane przez okres 5 lat od dnia ich podania. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, jak również wniesienia skargi do odpowiedniego organu nadzoru, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych narusza przepisy prawa. Administrator nie przewiduje przekazywania danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej, poza uzasadnionymi przypadkami związanymi z realizacją obowiązków wynikających z umów międzynarodowych lub regulacji wynikających z prawa Unii. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. W przypadku jakichkolwiek pytań, uwag, próśb, kontakt z inspektorem danych osobowych administratora można uzyskać pod adresem e-mail: iod@centrumjp2.pl, jak również pod numerem telefonu: 22 826 42 21.

  Wyrażam zgodęNie wyrażam zgody

  na przesłanie mi przez Centrum Myśli Jana Pawła II oferty i informacji handlowej dotyczącej wystawy „Karol Wojtyła. Narodziny”, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, za pomocą podanego przeze mnie adresu e-mail.

  Wyrażam zgodęNie wyrażam zgody

  na skontaktowanie się przez Centrum Myśli Jana Pawła II ze mną w celu wysłania oferty przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez wysłanie mi wiadomości e-mail na mój adres e-mail.

  Dodano: