Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Publikacja podsumowująca projekt „Sztuka w drodze”

Dobiegł końca projekt Sztuka w drodze. Składały się na niego: indywidualne spotkania i inspirujące rozmowy z artystami, trzymiesięczna galeria w przestrzeni miejskiej oraz cykl debat. Wszystko po to, aby wspólnie zastanowić się nad tym, jak dzisiaj zabieganemu przechodniowi pokazać wolność według Jana Pawła II. Już po raz kolejny, ale z nieustającą satysfakcją, w Centrum Myśli Jana Pawła II, zainspirowani „Listem do artystów”, zbudowaliśmy przestrzeń spotkania i rozmowy z artystami tworzącymi w obszarze sztuk wizualnych.

Zapraszamy do zapoznania się z publikacją zwieńczającą projekt „Sztuka w drodze”. Można ją pobrać za darmo klikając TUTAJ.

Projekt dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Opublikowano 11.01.2019

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.