Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

PSzL – spotkanie powyjazdowe!

Drodzy Stypendyści, uczestnicy Papieskich Szkół Letnich 2006,
zapraszamy na spotkania podsumowujące nasze tegoroczne wyjazdy w Beskid Niski.


Oto terminy:

6 października (piątek):
I Szkoła w Dołżycy (uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów)
7 października (sobota):
II Szkoła w Zdyni (uczniowie liceów)
Spotkania odbędą się o godz. 19.00 przy ul. Foksal 11, w sali na IV piętrze (Liceum Stowarzyszenia Kultury i Edukacji).

11 października (środa):
III Szkoła wędrowna (studenci)
Spotykamy się po mszy św. o godz. 18.30 (czyli ok. 19.15) przy wejściu do kościoła św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu 68.

Do zobaczenia!!!

 

 

Opublikowano 13.12.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.