Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Przyjmowanie wniosków stypendialnych – ważne ogłoszenie

Wszystkich składających wnioski o stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II informujemy, że w ostatnich dniach rekrutacji tj. 8, 9 i 10 października (poniedziałek-środa) wyjątkowo przyjmujemy wnioski dłużej, w godzinach 8.00-17.30

W pozostałe dni wnioski przyjmujemy w tradycyjnym przedziale czasowym, czyli od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Opublikowano 10.09.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.