Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Przyjaciele Jana Pawła II

Grupa docelowa: klasa siódma i ósma szkół podstawowych oraz klasy trzeciej gimnazjum.

Podczas naszych tegorocznych spotkań będziemy chcieli zobaczyć Jana Pawła II jako przewodnika w odkrywaniu tego jakie znaczenie w życiu młodego (i nie tylko) człowieka mają przyjaźń, prawda i wolność.

Spotkania będą odbywać się w wybrane soboty, raz w miesiącu, od lutego do czerwca.

W  ramach programu stawiamy na aktywne spędzanie czasu, wybierzemy się na niejedną wycieczkę po Warszawie i okolicach. Planujemy m.in. mały spływ kajakowy i ognisko. Także na pewno nie będziecie się nudzić!

Harmonogram spotkań:
16 lutego w godz. 10.00-13.00
23 marca w godz. 9.00-16.00*
13 kwietnia w godz. 9.00-15.00*
11 maja w godz. 10.00-14.00*
1 czerwca w godz. 9.00-17.00*

* Godziny spotkań są orientacyjne, przed każdym ze spotkań będziemy informować o dokładnej godzinie i miejscu rozpoczęcia oraz zakończenia zajęć.

Osoba prowadząca: Kinga Najkowska

Zgłoszenia: stypendia@centrumjp2.pl

Opublikowano 20.02.2019

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.
Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.