Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Przyjaciele Jana Pawła II

Grupa docelowa: klasa siódma i ósma szkół podstawowych oraz klasy trzeciej gimnazjum.

Podczas naszych tegorocznych spotkań będziemy chcieli zobaczyć Jana Pawła II jako przewodnika w odkrywaniu tego jakie znaczenie w życiu młodego (i nie tylko) człowieka mają przyjaźń, prawda i wolność.

Spotkania będą odbywać się w wybrane soboty, raz w miesiącu, od lutego do czerwca.

W  ramach programu stawiamy na aktywne spędzanie czasu, wybierzemy się na niejedną wycieczkę po Warszawie i okolicach. Planujemy m.in. mały spływ kajakowy i ognisko. Także na pewno nie będziecie się nudzić!

Harmonogram spotkań:
16 lutego w godz. 10.00-13.00
23 marca w godz. 9.00-16.00*
13 kwietnia w godz. 9.00-15.00*
11 maja w godz. 10.00-14.00*
1 czerwca w godz. 9.00-17.00*

* Godziny spotkań są orientacyjne, przed każdym ze spotkań będziemy informować o dokładnej godzinie i miejscu rozpoczęcia oraz zakończenia zajęć.

Osoba prowadząca: Kinga Najkowska

Zgłoszenia: stypendia@centrumjp2.pl

Opublikowano 20.02.2019

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.