Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Przenocuj gości spoza stolicy

Szanowni Państwo,

jeśli mogą Państwo przenocować osoby przyjeżdżające na uroczystości żałobne do Warszawy bądź jeśli przyjeżdżają Państwo na uroczystości i poszukują noclegu, prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia zawierającego dane kontaktowe oraz liczbę osób, które mogą Państwo przyjąć lub które poszukują noclegu.

Adres e-mailowy do przesyłania zgłoszeń: pomocnadlon@centrumjp2.pl.

Centrum Myśli Jana Pawła II nie gwarantuje zapewnienia noclegu oraz nie prowadzi weryfikacji osób zgłaszających się.

 

Opublikowano 14.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.