Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Przedłużenie stypendium

Osoby, które otrzymały stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II na pierwszy okres stypendialny, mogą złożyć wniosek o przedłużenie stypendium na okres drugi, od stycznia do czerwca 2012 roku. Wydrukowany i podpisany wniosek należy złożyć do 30 listopada 2011 roku.


 

Wnioski o przedłużenie stypendium dostępne są: TUTAJ.

 

 

 

W dniu 28 listopada Centrum Myśli Jana Pawła II będzie czynne do godziny 17.00, a w dniach
29, 30 listopada do godziny 19.00. Zapraszamy!

 

Opublikowano 22.11.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.