Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Przedłużenie stypendium

Osoby, które otrzymały stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II na pierwszy okres stypendialny, mogą złożyć wniosek o przedłużenie stypendium na okres drugi, od stycznia do czerwca 2012 roku. Wydrukowany i podpisany wniosek należy złożyć do 30 listopada 2011 roku.


 

Wnioski o przedłużenie stypendium dostępne są: TUTAJ.

 

 

 

W dniu 28 listopada Centrum Myśli Jana Pawła II będzie czynne do godziny 17.00, a w dniach
29, 30 listopada do godziny 19.00. Zapraszamy!

 

Opublikowano 22.11.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.