Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Promocja książki „Prawo naturalne – natura prawa”

17 maja o godz. 17:00 w Trybunale Konstytucyjnym odbędzie się promocja książki "Prawo naturalne – natura prawa" (http://www.ksiegarnia.beck.pl/inne-inne/id6590,Prawo-naturalne-natura-prawa.html ) organizowana przez Centrum Myśli Jana Pawła II i Fundację Utriusque Iuris. Wydarzeniu patronuje prezes Trybunału prof. A. Rzepliński. Oprawę muzyczną zapewni Chór Centrum Myśli Jana Pawła II.

Opublikowano 10.05.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.