Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Projekt „Krytycy z pierwszego piętra”

Za nami już czwarte warsztaty filmowe, które odbywają się w ramach projektu „Krytycy z pierwszego piętra”.


 

 

Młodzi miłośnicy dobrego kina zdobywają gruntowaną wiedzę na temat dziennikarstwa filmowego, dowiadują się jak funkcjonuje rynek filmowy w Polsce i na świecie, nabywają praktyczne umiejętności tworzenia tekstów i audycji o tematyce filmowej. Zajęcia prowadzą wybitni dziennikarze filmowi współpracujący z najważniejszymi mediami w Polsce („Rzeczpospolita”, „Gazeta Wyborcza”, „Trójka”, „Filmweb”, „Newsweek”, „Wysokie Obcasy”, „Kino”, „Uważam Rze”, „Film”, „Telewizja Polska”, „Salon 24”).

Warsztaty organizowane są przez Centrum Myśli Jana Pawła II oraz Warszawską Fundacją Filmową.

 

Zapraszamy na bloga, na którym można poczytać recenzje napisane przez uczestników warsztatów:
krytycyz1pietra.blogspot.com/

 

Opublikowano 16.02.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.