Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Projekt „Krytycy z pierwszego piętra”

Za nami już czwarte warsztaty filmowe, które odbywają się w ramach projektu „Krytycy z pierwszego piętra”.


 

 

Młodzi miłośnicy dobrego kina zdobywają gruntowaną wiedzę na temat dziennikarstwa filmowego, dowiadują się jak funkcjonuje rynek filmowy w Polsce i na świecie, nabywają praktyczne umiejętności tworzenia tekstów i audycji o tematyce filmowej. Zajęcia prowadzą wybitni dziennikarze filmowi współpracujący z najważniejszymi mediami w Polsce („Rzeczpospolita”, „Gazeta Wyborcza”, „Trójka”, „Filmweb”, „Newsweek”, „Wysokie Obcasy”, „Kino”, „Uważam Rze”, „Film”, „Telewizja Polska”, „Salon 24”).

Warsztaty organizowane są przez Centrum Myśli Jana Pawła II oraz Warszawską Fundacją Filmową.

 

Zapraszamy na bloga, na którym można poczytać recenzje napisane przez uczestników warsztatów:
krytycyz1pietra.blogspot.com/

 

Opublikowano 16.02.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.