Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Prawykonanie „Credo” Tomasza Łuca

Zapraszamy na prawykonanie utworu „Credo” Tomasza Łuca przez Chór Centrum Myśli Jana Pawła II.

Odbędzie się ono podczas Mszy Akademickiej w klasztorze oo. Dominikanów przy ul. Dominikańskiej 2, 30 czerwca o godzinie 20.15.

W związku z rokiem wiary p. Tomasz Łuc napisał muzyczną interpretację Składu Apostolskiego. Ten trudny wykonawczo i pełen ekspresji utwór ma być przede wszystkim prawdziwym muzycznym wyznaniem wiary. Dlatego jego prawykonanie będzie miało miejsce podczas Mszy świętej w miejscu, w którym zwykle następuje Credo.

Opublikowano 26.06.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.