Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Praca z dziećmi

Komu pomagamy?

Pracujemy z dziećmi z rodzin zastępczych, z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym, ze świetlic środowiskowych, z domów dziecka. Są to przede wszystkim dzieci w wieku szkolnym, ale czasami to także przedszkolaki.

Gdzie pomagamy?

Można nas spotkać w świetlicach, w domach dziecka, w ośrodkach pomocy społecznej i w wielu stowarzyszeniach i fundacjach dla dzieci i młodzieży.

Czym się zajmujemy?

Pomagamy w odrabianiu lekcji i wyrównywaniu braków edukacyjnych. Rozmawiamy z dziećmi, organizujemy zajęcia w świetlicy i zajmujemy się animacją.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami: inkubator.dzieci@centrumjp2.pl

Opublikowano 21.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.