Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Praca z dziećmi

Komu pomagamy?

Pracujemy z dziećmi z rodzin zastępczych, z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym, ze świetlic środowiskowych, z domów dziecka. Są to przede wszystkim dzieci w wieku szkolnym, ale czasami to także przedszkolaki.

Gdzie pomagamy?

Można nas spotkać w świetlicach, w domach dziecka, w ośrodkach pomocy społecznej i w wielu stowarzyszeniach i fundacjach dla dzieci i młodzieży.

Czym się zajmujemy?

Pomagamy w odrabianiu lekcji i wyrównywaniu braków edukacyjnych. Rozmawiamy z dziećmi, organizujemy zajęcia w świetlicy i zajmujemy się animacją.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami: inkubator.dzieci@centrumjp2.pl

Opublikowano 21.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

31 maja
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.