Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Poznajmy się!

Chcemy Was poznać i chcemy abyście Wy poznali nas.

Zapraszamy wszystkich stypendystów na spotkanie, które odbędzie się 10 maja w Kościoła św. Anny (Kościół Dolny).


Opowiemy o planach związanych z nową edycją stypendiów i pomyśle wspólnego wakacyjnego wyjazdu, przedstawimy także projekty wydarzeń, które organizujemy w najbliższym czasie. Porozmawiamy również o organizacji wspólnego wyjścia na Mszę św. w czasie pielgrzymki Benedykta XVI.

Dla lepszej organizacji, spotkanie będzie podzielone na dwie części:

  • 17.30 – 19.00 – spotkanie dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów
  • 19.15 – 20.45 – spotkanie dla licealistów, studentów i wszystkich chętnych do pracy wolontaryjnej
Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom pragniemy zaprosić Was do współpracy przy realizacji najbliższych projektów. Jest ich naprawdę dużo i mamy nadzieję, że spotkają się z aktywnym zainteresowaniem. Planujemy stworzenie kilku grup w zależności od waszych zainteresowań. Wszystkich, którym nieobce jest dziennikarskie pióro oraz meandry Public Relations, zapraszamy do współpracy w ramach grupy dziennikarskiej. Dla aktywnych altruistów przygotowaliśmy grupę charytatywną. A stypendystów wrażliwych na piękno muzyki zapraszamy do tworzonego właśnie chóru.

To tylko niektóre z propozycji, o szczegółach opowiemy na spotkaniu.

Zapraszam serdecznie
Piotr Dardziński

Dyrektor Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie

Opublikowano 02.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.