Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Poznajmy się!

Chcemy Was poznać i chcemy abyście Wy poznali nas.

Zapraszamy wszystkich stypendystów na spotkanie, które odbędzie się 10 maja w Kościoła św. Anny (Kościół Dolny).


Opowiemy o planach związanych z nową edycją stypendiów i pomyśle wspólnego wakacyjnego wyjazdu, przedstawimy także projekty wydarzeń, które organizujemy w najbliższym czasie. Porozmawiamy również o organizacji wspólnego wyjścia na Mszę św. w czasie pielgrzymki Benedykta XVI.

Dla lepszej organizacji, spotkanie będzie podzielone na dwie części:

  • 17.30 – 19.00 – spotkanie dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów
  • 19.15 – 20.45 – spotkanie dla licealistów, studentów i wszystkich chętnych do pracy wolontaryjnej
Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom pragniemy zaprosić Was do współpracy przy realizacji najbliższych projektów. Jest ich naprawdę dużo i mamy nadzieję, że spotkają się z aktywnym zainteresowaniem. Planujemy stworzenie kilku grup w zależności od waszych zainteresowań. Wszystkich, którym nieobce jest dziennikarskie pióro oraz meandry Public Relations, zapraszamy do współpracy w ramach grupy dziennikarskiej. Dla aktywnych altruistów przygotowaliśmy grupę charytatywną. A stypendystów wrażliwych na piękno muzyki zapraszamy do tworzonego właśnie chóru.

To tylko niektóre z propozycji, o szczegółach opowiemy na spotkaniu.

Zapraszam serdecznie
Piotr Dardziński

Dyrektor Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie

Opublikowano 02.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

31 maja
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.