Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Pożegnanie

Z żalem zawiadamiamy o śmierci Pani Olgi Johann, wiceprzewodniczącej Rady m.st. Warszawy i wieloletniej członkini Komisji Stypendialnej do spraw Stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.

Pani Olga Johann brała udział w pracach Komisji Stypendialnej nieprzerwanie od 2011 roku. Zawsze mogliśmy liczyć na jej zaangażowanie, inicjatywę oraz wielką troskę o dzieci i młodzież.

Rodzinie i Przyjaciołom Pani Olgi Johann składamy wyrazy najszczerszego współczucia. Pozostajemy wdzięczni za pracę, którą Pani Olga Johann włożyła w kształtowanie Stypendystów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.

 

Opublikowano 05.04.2017

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.