Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Pożegnanie Jana Pawła II

R. Rzepecki, K. Rzepecki, W. Szczygielski, Pożegnanie, Wydawnictwo Archidiecezji Warszawskiej, Warszawa bez podania roku.

Niewielkich rozmiarów album wydany przez Wydawnictwo Archidiecezji Warszawskiej prezentuje fotografie z Watykanu i Warszwawy z tygodnia po śmierci Jana Pawła II.


Jest to dokument nie tylko oficjalnych spotkań żałobnych (czuwania, msze św.) i pogrzebu, ale także ludzkiego przywiązania do Ojca Świętego i towarzyszących pożegnaniu go wzruszeń, spontanicznych gestów i indywidualnych modlitw. Wstępem do refleksji nad wydarzeniami niezwykłych kwietniowych dni 2005 roku jest Testament Jana Pawła II.

 

Opublikowano 03.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.