Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Potrzeby szkoleń wolontariuszy

Droga Wolontariuszko, Drogi Wolontariuszu!
Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pytań. Twoje odpowiedzi pozwolą nam lepiej wspierać Cię w Twoim działaniu na rzecz potrzebujących, a Tobie – poddawać swoją pracę refleksji, a tym samym rozwijać się w dobrym dla siebie kierunku w swojej pracy wolontariackiej.

W tym prosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety, która pozwoli nam dobrze zaplanować warsztaty i szkolenia w tym semestrze: ANKIETA

Opublikowano 24.02.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.
Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.