Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Poszukujemy wolontariuszy na Miasto Miłosierdzia

Poszukujemy wolontariuszy do pomocy przy organizacji Miasta Miłosierdzia, imprezy promującej dobroczynność, która odbędzie się 30 maja 2010 roku na Krakowskim Przedmieściu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres wolontariat@centrumjp2.pl.


 

Poszukujemy osób do pomocy przy obsłudze sceny, rozdawaniu gazetki, przyjmowaniu organizacji, montażu oznakowania i malowaniu materiałów.

 

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie internetowej www.centrumjp2.pl/miasto.

Opublikowano 26.05.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.