Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Odkrywcy/Poszukiwacze Prawdy

Zdjęcie przedstawiające dzieci grające na podłodze w karty.

#szkoła podstawowa

Projekt ma na celu wprowadzenie Was – uczniów szkół podstawowych – w zagadnienie prawdy i różne jej aspekty w otaczającym nas świecie. Podczas zajęć będziecie zastanawiać się jak prawda jest związana z odwagą, zachwytem i nadzieją oraz poszukacie odpowiedzi na pytanie o to, czy warto walczyć o prawdę i żyć nią.

Terminy spotkań:

Informacja wkrótce.

Zapisy:

Rozpoczną się w grudniu 2022.

Opublikowano 20.10.2022

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.