Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Odkrywcy/Poszukiwacze Prawdy

Zdjęcie przedstawiające dzieci grające na podłodze w karty.

#szkoła podstawowa

Projekt ma na celu wprowadzenie Was – uczniów szkół podstawowych – w zagadnienie prawdy i różne jej aspekty w otaczającym nas świecie. Podczas zajęć będziecie zastanawiać się jak prawda jest związana z odwagą, zachwytem i nadzieją oraz poszukacie odpowiedzi na pytanie o to, czy warto walczyć o prawdę i żyć nią.

Terminy spotkań:

Informacja wkrótce.

Zapisy:

Rozpoczną się w grudniu 2022.

Opublikowano 20.10.2022

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.