Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ponad pięćdziesiąt reportaży

Ponad pięćdziesiąt reportaży ukazujących zmiany w polskim społeczeństwie od czasu śmierci Jana Pawła II spłynęło na konkurs Pięć lat po… Jury będzie wybierać spośród 24 materiałów prasowych, 19 radiowych i 8 telewizyjnych.


Już wkrótce wszystkie materiały będą dostępne na stronie konkursu www.centrumjp2.pl/reportaz, gdzie każdy będzie mógł zagłosować na najlepszy – jego zdaniem – materiał. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 20 maja.

 

Szczegółowe informacje o przebiegu konkursu na stronie: www.centrumjp2.pl/reportaz.
 

 

Opublikowano 07.05.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.