Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ponad pięćdziesiąt reportaży

Ponad pięćdziesiąt reportaży ukazujących zmiany w polskim społeczeństwie od czasu śmierci Jana Pawła II spłynęło na konkurs Pięć lat po… Jury będzie wybierać spośród 24 materiałów prasowych, 19 radiowych i 8 telewizyjnych.


Już wkrótce wszystkie materiały będą dostępne na stronie konkursu www.centrumjp2.pl/reportaz, gdzie każdy będzie mógł zagłosować na najlepszy – jego zdaniem – materiał. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 20 maja.

 

Szczegółowe informacje o przebiegu konkursu na stronie: www.centrumjp2.pl/reportaz.
 

 

Opublikowano 07.05.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.