Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Polecajcie!

Na rynku księgarskim, muzycznym i internetowym pojawia się wiele ciekawych pozycji związanych z Janem Pawłem II. Czasem jednak pozostają one niezauważone lub nie docierają do tych, których mogłyby zainteresować. Otwieramy więc na naszej stronie internetowej dział POLECAMY!!!, w którym znajdą się recenzje książek, płyt, filmów… lub choćby krótkie notki o nich, a także linki wartościowych stron www.


Liczymy na Waszą współpracę. Jeśli więc przeczytacie lub posłuchacie czegoś wartościowego, napiszcie o tym do nas, a my zamieścimy Wasz tekst na naszej stronie internetowej. A może sami piszecie lub nagrywacie płyty? Wtedy przyślijcie nam Wasze dzieła, a znajdziemy kompetentną osobę, by przygotowała recenzję dla odwiedzających stronę Centrum internautów. Zatem… Zapraszamy! POLECAJCIE!

Kontakt:

Magdalena Cicha
mcicha@centrumjp2.pl

Opublikowano 02.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.