Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Polecajcie!

Na rynku księgarskim, muzycznym i internetowym pojawia się wiele ciekawych pozycji związanych z Janem Pawłem II. Czasem jednak pozostają one niezauważone lub nie docierają do tych, których mogłyby zainteresować. Otwieramy więc na naszej stronie internetowej dział POLECAMY!!!, w którym znajdą się recenzje książek, płyt, filmów… lub choćby krótkie notki o nich, a także linki wartościowych stron www.


Liczymy na Waszą współpracę. Jeśli więc przeczytacie lub posłuchacie czegoś wartościowego, napiszcie o tym do nas, a my zamieścimy Wasz tekst na naszej stronie internetowej. A może sami piszecie lub nagrywacie płyty? Wtedy przyślijcie nam Wasze dzieła, a znajdziemy kompetentną osobę, by przygotowała recenzję dla odwiedzających stronę Centrum internautów. Zatem… Zapraszamy! POLECAJCIE!

Kontakt:

Magdalena Cicha
mcicha@centrumjp2.pl

Opublikowano 02.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.