Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Polacy: społeczeństwo czasu Jana Pawła II – Data:

Ogólnopolska konferencja naukowa „Polacy: społeczeństwo czasu Jana Pawła II” Część otwarta (popularyzatorska)


Data: 24 marca
Miejsce: Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II, Galeria Porczyńskich, Plac Bankowy 1, Warszawa

10.00 – 10.10 Rozpoczęcie konferencji
10.10 – 10.40 Prezentacja raportu (dr Tomasz Żukowski)
10.40 – 12.10 Panel publicystów (Jan Pospieszalski, Marcin Przeciszewski, Szymon Hołownia, Grzegorz Górny, Katarzyna Kolenda-Zaleska – zaproszona)
12.10 – 12.40 Przerwa
12.40 – 14.10 Panel przedstawicieli ¶wiata kultury (zaproszeni go¶cie: Piotr Adamczyk, Marcin Kydryński, Krzysztof Kolberger, Robert Korzeniowski, Małgorzata Kożuchowska, Stanisław Soyka, Muniek Staszczyk, Beata Tyszkiewicz, Krzysztof Zanussi)
14.10 – 14.15 Zakończenie konferencji

 

Opublikowano 09.03.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.