Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Podziel się talentem – dla uczniów

Zapraszamy uczniów, otrzymujących stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II, i ich rodziców do zapoznania się z ciekawym projektem. Projekt "Podziel się talentem" ma na celu wsparcie uczniów z zakresu przedmiotów szkolnych (m.in. języka polskiego, matematyki, języków obcych i innych). Zajęcia mogą przygotować ucznia do startu w olimpiadzie przedmiotowej, do matury, ale również mogą mieć charakter wyrównawczy – nadrobienia konkretnego zagadnienia.


Opiekunami, osobami udzielającymi korepetycji, są studenci, otrzymujący stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Zajęcia z fizyki czy matematyki prowadzą studenci Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Warszawskiego, uczący się na kierunkach: matematyka, fizyka. Z kolei zajęcia z języków obcych – studenci anglistyki, germanistyki, romanistyki.

Aby dołączyć do projektu, należy wypełnić ankietę na stronie: TUTAJ.

Zapraszamy!

 

Opublikowano 14.11.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Chór został szczególnie doceniony przez jurorów za wykonanie klasycznego repertuaru cerkiewnego.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.