Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Podziel się talentem – dla uczniów

Zapraszamy uczniów, otrzymujących stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II, i ich rodziców do zapoznania się z ciekawym projektem. Projekt "Podziel się talentem" ma na celu wsparcie uczniów z zakresu przedmiotów szkolnych (m.in. języka polskiego, matematyki, języków obcych i innych). Zajęcia mogą przygotować ucznia do startu w olimpiadzie przedmiotowej, do matury, ale również mogą mieć charakter wyrównawczy – nadrobienia konkretnego zagadnienia.


Opiekunami, osobami udzielającymi korepetycji, są studenci, otrzymujący stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Zajęcia z fizyki czy matematyki prowadzą studenci Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Warszawskiego, uczący się na kierunkach: matematyka, fizyka. Z kolei zajęcia z języków obcych – studenci anglistyki, germanistyki, romanistyki.

Aby dołączyć do projektu, należy wypełnić ankietę na stronie: TUTAJ.

Zapraszamy!

 

Opublikowano 14.11.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.